ICIinSMEs – Ankieta – Zachęcamy do udziału!

Warmińsko-Mazurska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości jest jednym z partnerów w nowym projekcie Erasmus+ ICIinSMEs (“Digital methods, toolbox and trainings for increasing customer innovation in SMEs” – Zwiększanie innowacyjności zorientowanej na klienta w MŚP). O projekcie mogą Państwo przeczytać na naszej stronie internetowej pod linkiem:

http://www.izbarzem.olsztyn.pl/2021/03/28/przedstawiamy-nowy-projekt-digital-methods-toolbox-and-trainings-for-increasing-customer-innovation-in-smes-iciinsmes/.

W ramach naszego projektu opracowana została ankieta, która ma na celu zebranie informacji, czy i jak MŚP wdrażają innowacje zorientowane na klienta oraz z jakich narzędzi cyfrowych korzystają. Pomocne będzie zrozumienie związanych z tym barier i korzyści. W ostatniej części ankiety chcemy także zebrać przykłady najlepszych praktyk. Informacje te są dla nas bardzo cenne, ponieważ chcielibyśmy na ich podstawie przygotować dedykowane szkolenia i materiały edukacyjne dla MŚP. Ankieta jest anonimowa, jednak pod koniec ankiety uczestnicy mogą dobrowolnie zostawić swój adres e-mail w celu dalszej korespondencji.

Zachęcamy wszystkich Rzemieślników do wzięcia udziału w badaniu. Natomiast nasze organizacje zrzeszone prosimy o umieszczenie informacji na temat ankiety na swoich stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych. Bardzo liczymy na Państwa zaangażowanie i pomoc, które mamy nadzieję przyniosą wymierne korzyści dla całego sektora MŚP.


Poniżej podajemy link do ankiety:

https://de.surveymonkey.com/r/ICIinSMEs.

W prawym górnym rogu wybierają Państwo język, ankieta dostępna jest w języku polskim, angielskim, niemieckim, litewskim oraz węgierskim.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.