Konkurs BHP

Dnia 9 kwietnia 2019 roku już po raz XIX w Warmińsko-Mazurskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości odbył się etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu z zakresu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy  dla uczniów z zakładów rzemieślniczych.

Uczestnicy reprezentowali następujące Cechy: Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Lubawie, Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Ostródzie, Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Braniewie, Cech Rzemiosł Różnych w Biskupcu, Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Szczytnie, Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Iławie.

Na najlepszych czekały nagrody ufundowane przez Warmińsko-Mazurską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Państwowy Inspektorat Pracy w Olsztynie oraz Kuratorium Oświaty w Olsztynie.

Lista 6 finalistów konkursu:

1 miejsce – Maciej Grzywacz – Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Lubawie

2 miejsce –  Martyna Lubańska – Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Braniewie

3 miejsce –  Paweł Neumann – Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Braniewie

4 miejsce – Wojciech Kozłowski – Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Lubawie

5 miejsce – Damian Mierzejewski – Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Iławie.

6 miejsce  – Kamil Nitzler –  Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Lubawie

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy mieli swój wkład w realizację konkursu a zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy!

Polecamy artykuł na temat konkursu, który ukazał się w  Gazecie Olsztyńskiej (strona 12): Gazeta Olsztyńska

Wszystkie zdjęcia znajdują się także w: Galeria