Warmińsko-Mazurski Kongres Zawodowy

Warmińsko-Mazurska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza na Warmińsko-Mazurski Kongres Zawodowy z udziałem przedstawiciela Ministerstwa Edukacji Narodowej. Organizatorem tego ważnego wydarzenia dla całego naszego regionu jest Wojewoda Warmińsko-Mazurski i Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty, a współorganizatorem – Ministerstwo Edukacji Narodowej. Partnerami przedsięwzięcia jest Prezydent Olsztyna oraz Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Kongres odbędzie się 05 kwietnia 2019r. w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym (ul. Wł. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn).

Do udziału w Kongresie zachęcamy przedstawicieli wszystkich organizacji zrzeszonych w naszej Izbie oraz rzemieślników biorących aktywny udział w realizowaniu praktycznej nauki zawodu.

Podczas Kongresu odbędzie się część konferencyjna i panelowa, zostanie również podpisane porozumienie pomiędzy Kuratorium Oświaty w Olsztynie a Warmińsko-Mazurską Izbą Rzemiosła i Przedsiębiorczości w sprawie współpracy na rzecz poprawy stanu kształcenia zawodowego, w szczególności realizacji praktycznej nauki zawodu.

Program Kongresu: program-w-mkz

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.