Posiedzenie Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości

 

22 lutego 2019 roku w Giżycku odbyło się wyjazdowe Posiedzenie Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Członkowie Zarządu zapoznali się między innymi ze sprawozdaniami Przewodniczących z działania komisji problemowych w okresie pomiędzy posiedzeniami Zarządu, wykonaniem planu finansowego za 2018 rok a także z podsumowaniem zmian w prawie oświatowym.

Prezes Izby Pan Antoni Górski przedstawił i omówił wykonane oraz planowane remonty w siedzibie Wojewódzkiego Domu Rzemiosła. Zarząd Izby przyjął plan finansowy na 2019 rok. Następnie członkowie Zarządu zapoznali się z bieżącymi sprawami Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

W godzinach wieczornych w Hotelu St. Bruno w Giżycku odbył się Bal Rzemiosła, w którym wzięli udział przedstawiciele Rzemiosła Warmii i Mazur.

Podczas balu członkowie Zarządu wręczyli Panu Prezesowi pamiątkowy grawerton w podziękowaniu za zaangażowanie w organizację uroczystości z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, które odbyły się 1.12.2018 roku.

 

Wszystkie zdjęcia znajdują się także w: Galeria

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.