Posiedzenie Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Dnia 11 grudnia 2018  roku w Wojewódzkim Domu Rzemiosła w Olsztynie odbyło się Posiedzenie Zarządu Izby.

Prezes Izby Pan Antoni Górski podsumował przebieg rzemieślniczych obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, które odbyły się 1 grudnia 2018 r. Podkreślił, iż uroczystości były okazją do promocji rzemiosła i naszej Izby. Przekazał, że goście byli zachwyceni tym jak godnie oddaliśmy hołd  Niepodległości – dostaliśmy wiele gratulacji i słów uznania.

Pan Jan Szymczak przedstawił szczegóły spotkania Rok w Dialogu, które odbyło się w  dniach 4-5.12.2018 r. w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego.

Członkowie Zarządu zapoznali się także z bieżącymi sprawami Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.