Posiedzenie Prezydium Zarządu Izby

21 stycznia 2021 roku odbyło się Posiedzenie Prezydium Zarządu Izby z udziałem specjalnych gości: Arcybiskupa Metropolity Warmińskiego Józefa Górzyńskiego oraz Kapelana Rzemiosła Warmińsko-Mazurskiego Księdza Mariana Matuszka.

W posiedzeniu udział wzięli: Prezes Antoni Górski, Zastępcy Prezesa Kazimierz Samokar i Tadeusz Kobus, Sekretarz Prezydium Andrzej Siwczak, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Stanisław Mudryk oraz Dyrektor Biura Izby Karolina Knowska-Siwkowska.

Członkowie Prezydium wraz z zaproszonymi gości dyskutowali między innymi nad organizacją obchodów Jubileuszu 75-lecia istnienia naszej organizacji.

Ponadto Prezydium zapoznało się z bieżącym wykonaniem planu finansowego oraz proponowanym planem remontów na rok 2021. Przeanalizowano obecną sytuację ekonomiczną w kraju i podjęto decyzje dotyczące dalszej działalności Izby.