Szkolenie z zakresu RODO w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego

W dniu 29 sierpnia 2018 r. w siedzibie głównej Związku Rzemiosła Polskiego odbyło się spotkanie szkoleniowe dotyczące wdrażania przez organizacje rzemiosła przepisów z zakresu ochrony danych osobowych.

W szkoleniu wzięli udział przedstawicie Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości: Radca Prawny Pan Robert Pożarski oraz Kierownik Wydziału Oświaty i Kształcenia Zawodowego Pani Anna Zajączkowska.

Szkolenie zostało zorganizowane przez ZRP dla organizacji członkowskich zrzeszonych w Związku. Dotyczyło implementacji przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).