Posiedzenie Prezydium Zarządu

Dnia 12 czerwca 2018 roku w Wojewódzkim Domu Rzemiosła odbyło się Posiedzenie Prezydium Zarządu Izby.

W posiedzeniu udział wzięli: Prezes Pan Antoni Górski, Wiceprezes ds. samorządowo – organizacyjnych Pan Kazimierz Samokar, Wiceprezes ds. ekonomicznych Pan Tadeusz Kobus, Wiceprezes ds. oświatowych Pan Jak Szymczak, Sekretarz Pan Andrzej Siwczak, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Pan Stanisław Mudryk a także zaproszony gość Kapelan Rzemiosła ks. Marian Matuszek.

Prezydium obradowało między innymi na temat obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości przy współpracy z Kościołem. Zatwierdzono także ostateczną wersję Regulaminu nadawania nowego odznaczenia rzemieślniczego” Szabla Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości”, która zostanie przedstawiona na obradach Zarządu Izby w dniu 13 czerwca 2018 r.