XVI Wojewódzki Zjazd Delegatów Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Dnia 8 grudnia 2017 roku w Wojewódzkim Domu Rzemiosła w Olsztynie odbył się XVI Wojewódzki Zjazd Delegatów Warmińsko- Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości. W Zjeździe uczestniczyli również zaproszeni goście. Przed oficjalnym rozpoczęciem Zjazdu odbyło się wręczenie Szabli Kilińskiego-najwyższego odznaczenia rzemieślniczego dla Pana Józefa Łuńskiego z Cechu w Mrągowie, następnie wręczono kolejne odznaczenia i podziękowania. Pierwszy raz wręczono nowe odznaczenie jakim jest Srebrny Medal za Zasługi dla Rzemiosła Warmii i Mazur. Prezesem Izby na kadencję 2018-2021 został Pan Antoni Górski. Zjazd uchwalił m.in. nowy Statut Izby, powołał nowy skład Komisji Rewizyjnej, Odwoławczego Sądu Rzemieślniczego oraz skład Zarządu na nową kadencję.