Posiedzenie Rady Warmińsko – Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości

W dniu 18.12.2012 r. w Wojewódzkim Domu Rzemiosła w Olsztynie odbyło się posiedzenie Rady Warmińsko – Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Motywem przewodnim posiedzenia było podsumowanie prac remontowych jakie odbyły się na terenie siedziby Izby. Przedstawiono sprawozdanie z prac kontrolnych Komisji Rewizyjnej. Rada Izby podjęła uchwały w sprawie korekty planu finansowego na 2012r. i planu remontów na 2012r.oraz zmian w regulaminach pracy organów samorządowych Izby. Uzupełniono składy komisji problemowych. Następnie odbyła się Konferencja informacyjno – promocyjna w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”. W konferencji wzięli udział członkowie rzemiosła i pracownicy biur z regionu.

Fotorelację ze spotkania zamieszczono w galerii.