Konkurs BHP

Dnia 13 kwietnia 2018 roku już po raz XVIII w Warmińsko-Mazurskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości odbył się etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu z zakresu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy  dla uczniów z zakładów rzemieślniczych. W tym roku o cenne nagrody walczyło 29 uczestników, którzy reprezentowali Cech Rzemiosł Różnych w  Biskupcu, Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Braniewie, Cech Rzemiosł Różnych w Iławie, Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Lubawie, Cech Rzemiosł Różnych Związek Pracodawców w Mrągowie,  Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w  Ostródzie oraz Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Szczytnie.

Na najlepszych czekały nagrody: smartfon, aparat fotograficzny, kamera sportowa, głośnik bezprzewodowy, słuchawki bezprzewodowe, dysk twardy oraz książki. Nagrody zostały ufundowane przez Warmińsko-Mazurską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Państwowy Inspektorat Pracy w Olsztynie oraz Kuratorium Oświaty w Olsztynie.

Do ogólnopolskiego  etapu  konkursu” Bezpiecznie od startu”, który odbędzie się 23 maja 2018 roku w Warszawie zakwalifikowali się:

  1. Maciej Grzywacz z PPUHiE SZYNAKA w Lubawie
  2. Mateusz Czajkowski z ORISTO Sp. z o.o. w Montowie

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy mieli swój wkład w realizację konkursu a zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy.

Wszystkie zdjęcia znajdują się także w: Galeria

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.