Msza Święta w intencji Rzemiosła Warmii i Mazur

Dnia 6 styczna 2021 roku w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Olsztynie odbyła się uroczysta Msza Święta w intencji Rzemiosła Warmii i Mazur. Mszy przewodniczył kapelan rzemiosła ks. Marian Matuszek.

Z powodu wprowadzonych obostrzeń coroczna Msza Święta nie odbyła się w tradycyjnej formie, przy udziale delegacji ze wszystkich organizacji rzemieślniczych wraz z pocztami sztandarowymi. Jednakże Rzemiosło uczestniczyło we Mszy Świętej on-line, łącząc się poprzez portal Facebook Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej, gdzie udostępniono transmisję Mszy na żywo (https://www.facebook.com/fatima.olsztyn).

Z ołtarza popłynęły powitania i życzenia przekazane przez Kapelana Rzemiosła. Również w kazaniu pojawiły się liczne nawiązania do Rzemiosła, jego tradycji i ważności dla naszego województwa i całej przedsiębiorczości.

We Mszy wzięła udział delegacja z Izby Rzemiosła: Wiceprezes ds. samorządowo-organizacyjnych Pan Kazimierz Samokar, Pan Krzysztof Murawski oraz Dyrektor Biura Izby Pani Karolina Knowska-Siwkowska. Natomiast członkami pocztu sztandarowego byli: Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Pan Stanisław Mudryk wraz z małżonką Panią Lilianną Mudryk oraz Pani Krystyna Jaworowska.

Transmisja Mszy dostępna jest pod linkiem:

https://www.facebook.com/fatima.olsztyn/videos/247037423497851

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.