Konkurs BHP

Już po raz XVII w Warmińsko-Mazurskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości odbył się etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu z zakresu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych. W tym roku o cenne nagrody walczyło 27 uczestników, którzy reprezentowali Cech Rzemiosł Różnych w Biskupcu, Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Braniewie, Cech Rzemiosł Różnych w Iławie, Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Lubawie, Cech Rzemiosł Różnych Związek Pracodawców w Mrągowie, Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Nowym Mieście Lubawskim oraz Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Ostródzie.

Na najlepszym czekały: smartfon, aparat fotograficzny, kamera sportowa, głośnik bezprzewodowy, słuchawki bezprzewodowe, powerbank oraz książki ufundowane przez Warmińsko-Mazurską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Państwowy Inspektorat Pracy w Olsztynie oraz Kuratorium Oświaty w Olsztynie.

Podczas ogólnopolskiego etapu konkursu” Bezpiecznie od startu”, który odbędzie się 31 maja w Warszawie, nasze województwo reprezentować będą:

1. Maciej Grzywacz z PPUHiE SZYNAKA w Lubawie

2. Krzysztof Rogoziński z PPUHiE SZYNAKA w Lubawie

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy mieli swój wkład w realizacje konkursu a zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy.