Szkolenie dla przedstawicieli WRDS WM – 17-18.06.2021

W dniach 17-18 czerwca 2021 r. (czwartek – piątek) odbyło się 2-dniowe, wyjazdowe stacjonarne szkolenie skierowane do przedstawicieli Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Miejsce szkolenia: Hotel Andres w Starych Jabłonkach.

W szkoleniu udział wzięli przedstawiciele Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości: Prezes – Antoni Górski, Wiceprezes ds. samorządowo-organizacyjnych – Kazimierz Samokar, członek Zarządu – Ryszard Starzyński, przedstawiciele Warmińsko-Mazurskiego Cechu Naturoterapeutów – Jan Mackiewicz, Katarzyna Miciuła i Bronisław Żelanis.

Podczas szkolenia omówiono między innymi: Aktualny stan gospodarki województwa warmińsko-mazurskiego w odniesieniu do stanu gospodarki kraju; Kompetencje przyszłości a przemiany rynku pracy – w perspektywie Funduszy Europejskich dla Warmii i Mazur na lata 2021-2027 oraz Wpływ pandemii COVID-19 na relacje międzyludzkie.

Poniżej mogą Państwo pobrać cały program szkolenia: