Konferencja inauguracyjna Europejskich Dni Pracodawcy

W dniu 15 listopada 2017 roku w Centrum Innowacji i Transportu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbyła się konferencja inaugurująca Europejskie Dni Pracodawcy 2017 ,,Porozmawiajmy o przyszłości- pracodawca wobec nowych wyzwań” organizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Warmińsko-Mazurska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości . Jednym z prelegentów konferencji był Pan Krzysztof Trzciński -Wiceprezes Izby ds.oświatowych, który zapoznał zebranych z tematem edukacji do pracy –  rola kształcenia zawodowego na rynku pracy. W konferencji udział wzięli rzemieślnicy z Warmii i Mazur oraz pracownicy Biur Cechów i Izby. Wystawcami podczas konferencji byli m.in. Salon Fryzjerski ,,ALEKSANDER” z Olsztyna, Restauracja ”PROSTA 38”  z Olsztyna oraz Zakład Metalowy ,,AGROMASZ” z Mrągowa. Nie mogło zabraknąć również stoiska Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Olsztynie.

Zdjęcia z konferencji znajdują się w galerii.

Tekst i zdjęcia: Izba Rzemiosła.